Home page > Chiesi Hakkında > Misyon Ve Değerler

Authorize the processing of personal data
Edit email address
Invalid email
Email Sent
Authorize the processing of personal data

MİSYONUMUZ

 

Amacımız; araştırma odaklı uluslararası Grup olarak, yenilikçi farmasötik çözümlerle hastaların yaşam kalitelerini artıran şirket olarak tanınmaktır.

Arzumuz; özgüven ve ortak çalışma anlayışı ile karakterize yüksek nitelikli girişimci takım anlayışını sürdürmektir.

Hedefimiz; adanmışlığı dürüstlükle, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinci bütününde sonuca ulaştırmaktır.

 

DEĞERLERİMİZ

 

Chiesi; günlük iş uygulamalarında çalışanları ile iş ortakları, paydaşları  arasındaki birlikteliği şekillendiren  bir dizi ortak kurumsal değerleri benimser.

 

Güvenilirlik

Chiesi sağlık sektöründeki iş ortakları, paydaşları ve tedarikçileri ile her seviyede kurumsal sosyal sorumluluk prensiplerinden ilham alarak, şeffaflık ve etik davranış bütününü benimser ve uygular. Her günümüzde şirket olarak sorumluluğumuzun bilinci ve hassasiyeti ile hareket ederiz.

 

İnsan odaklılık

Hastalarımızın iyilik halinin temini ana odağımızdır. Onların sağlıklarına kavuşarak yaşamlarını sürdürebilmeleri yönünde hareket ederiz. Bunu yenilikçi ürünlerimiz, destek hizmetlerimiz ve işimize olan adanmışlığımızla hayata geçiririz. İnovasyon ve hizmet temininde çalışanlarımız en büyük kaynağımızdır. Bu nedenle çalışanlarımızın gelişimlerine destek sunar, çalışma ortamının güncel çalışma koşullarına uygun olmasına ve tüm çalışanların genel refahına katkıda bulunmaya özen gösteririz.

 

Kuşaklararası  Değerler

İtici gücümüz girişimcilik ve yenilikçilikle bugünde ve gelecekte değer yaratmaktır. Girişimcilik; sorumluluk alma, mevcut durumu sorgularken riskleri hesaplayabilme ve ilkelerimize uygun fırsatları sıkıca kavrama yetkinliğinde olabilmektir. Yenilikçilik, tutarlı olarak görülere değer veren ve mesleki topluluğumuzun ürettiği fikirleri değerlendirerek sürekli olarak değişime imkan tanıma anlamına gelir.

 

Takım Ruhu

Hedeflerimize ulaşmada bireysellikten öte, takım başarısınının bireysel başarıdan daha önemli olduğu bilinci ile çalışır, başarıyı paylaşırız. Her bir çalışanımız şirketimizin ayrılmaz bir parçası, geleceğin yaratıcısı, özgün değerlerimizin savunucusudur. Hepimiz şirketimizin her bağlamda ve her bir paydaş nezdinde itibarından sorumluyuz. Çünkü her birimiz Chiesi’yiz!