SpeakUp&BeHeard!

Sesiniz Chiesi için önemlidir

Chiesi'de şeffaflık ve uyum ile ilgili taahhüdümüzü çok ciddiye alıyoruz.

Chiesi'nin işini veya itibarını riske atabilecek veya üçüncü taraflara zarar verebilecek herhangi bir yasa veya düzenleme ihlali veya suistimali keşfetmemize ve ele almamıza yardımcı olması için, bu tür konuların rapor edilmesini memnuniyetle karşılıyor ve teşvik ediyoruz.

Hem Chiesi çalışanları hem de çalışan olmayan kişiler endişelerini Chiesi “SpeakUp&BeHeard” platformu aracılığıyla bildirebilir.

Bildirimde bulunmak için “SpeakUp&BeHeard” Yardım Hattını kullanmayı tercih ederseniz, lütfen buraya tıklayın ve verilen numaralardan biri aracılığıyla bizi arayın.

Bir çalışansanız, lütfen öncelikle mevcut dahili raporlama kanallarını kullanabilirsiniz (ör. yerel prosedürlere göre birinci seviye yönetici, İK ve/veya Uyum Birimi). Bildiriminizi normal dahili raporlama kanallarını kullanarak dile getirmek konusunda kendinizi rahat hissetmiyorsanız Chiesi “SpeakUp&BeHeard” platformunu veya yardım hattını kullanabilirsiniz.

“SpeakUp&BeHeard” aracılığıyla, Chiesi Davranış Kuralları'nın ihlal edildiğinden şüphelenilen herhangi bir ihlali veya çeşitlilik ve kapsayıcılık, insan kaynakları, insan hakları, rüşvet ve yolsuzluk, sağlık çalışanları ve/veya hastalarla etkileşimler, veri koruması, antitröst, çevre, sağlık ve güvenlik, hayvan refahı vb. konularda yasa ve yönetmeliklerin ihlali raporlamak mümkündür.

Gizliliğinize önem veriyoruz! “SpeakUp&BeHeard” platformu, yürürlükteki veri koruma kanunları ve düzenlemelerine uygun olarak en üst düzeyde koruma ve gizlilik sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır (Chiesi Gizlilik Bildirimine buradan ulaşabilirsiniz).

Bildirim yapan kişilerin her zaman korunacağına dair güvence verebiliriz: Bildirimde bulunan herkesi, iyi niyetle yapılan bildirimlerle bağlantılı olarak her türlü ayrımcılığa ve/veya misillemeye karşı korumaya kararlıyız.

“SpeakUp&BeHeard” aracılığıyla gönderilen her türlü rapora gereken önem verilecek ve uygun bir değerlendirme sürecinden geçecektir.

Not: İhbarınız advers ilaç olayları/reaksiyonlarıyla ilgiliyse buraya tıklayınız

Pin Icon