Home page > Chiesi Tedarikçi Davranış Kuralları

Authorize the processing of personal data
Edit email address
Invalid email
Email Sent
Authorize the processing of personal data

 

Chiesi Grup B Corp sertifikalı bir ilaç şirketidir. Sertifika, kâr amacıyla kurulmuş şirketlerin en yüksek sosyal ve ekolojik standartlarını onurlandırmaktadır. Bu nedenle sürdürülebilirlik taahhüdümüz tüm dağıtım ve satış süreçlerini de kapsamaktadır.

 

Bu nedenle, Karşılıklı Bağımlılık Kuralları’nı ("Chiesi Tedarikçileri için Davranış Kuralları") geliştirdik. Bu kurallar kapsamlı sürdürülebilirlik yolundaki gelişim rotamızın temel bir parçasını temsil eden tedarikçilerimizle birlikte geliştirdiğimiz sayısız değeri, hedefi ve enstrümanı içerir. Kurallar, her birimizin vazgeçilmez olduğunun ve gelecek nesillerden hepimizin sorumlu olduğunun bilinciyle hareket etmenin ne kadar gerekli ve acil olduğunu göstermektedir.


Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri (Birleşmiş Milletler'in yayınladığı Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri) belgesi, bizim ve tedarikçilerimizin daha sürdürülebilir bir tedarik zinciri için hangi önlemleri alabileceğimizi, bunların nasıl uygulanabileceğini ve test edilebileceğini göstermektedir.

 

Kuralların, ilaç endüstrisi için ve daha iyi bir dünya için daha sürdürülebilir ve kapsayıcı bir şirket olmak yolunda kendimiz ve ilgili tüm aktörlerimiz için pratik bir yardımcı olması amaçlanmıştır.

 
 

-