Home page > Sosyal Sorumluluk Anlayışımız ve Aktivitelerimiz

Authorize the processing of personal data
Edit email address
Invalid email
Email Sent
Authorize the processing of personal data

Kurumsal değerlerimiz ile ilişkili olarak şirket aksiyon planlarımızı ve toplumsal değerlerimizi; çevre, hastalar, toplum, paydaşlar ve çalışanlarımız bütününde ele alıyoruz. Çevreci değerlerimizi, toplumsal fayda ilkesi ile bütünleştirerek projelerimizi hayata geçiriyoruz. Chiesi İlaç olarak “Net Sıfır Sera Gazı” emisyonuna ulaşma taahhüdümüz, çevresel sürdürülebilirlik konusundaki kararlılığımızın bir yansımasıdır. Bu hedefi başarmak için sera gazı emisyonlarını azaltma stratejilerimizi güçlendirdik ve Paris İklim Anlaşması hedefleriyle uyumlu çalışıyoruz.

 

Yanı sıra Chiesi Grup’un “Chiesi Vakfı” ile oluşturduğu kar amacı gütmeden paydaşlarımızda değer yaratma anlayışını örnek alıyor, paydaşlarımızın ihtiyaç duyabildikleri eğitimleri “Sürekli Eğitim Projeleri” ile destekliyoruz.

 

Yine Chiesi Vakfı ile  özellikle ilaca erişimin kısıtlı olduğu ülkelerde, sürdürülebilir insan yaşamına destek olabilmek için 2022 yılında global kapsamda 4,5 milyon Euro değerinde 130.000’den fazla Chiesi ilacı bağışladık. Bu bağışlar, insan sağlığını iyileştirmek ve yaşamlarını kolaylaştırmak için yapılan önemli katkılardır.

 

Hastaları yeniliklerin merkezinde tutmaya, karbon nötrlüğe giden yolda hızla ilerlemeye, çalışanlar ve topluluklar için katılımcılık, şeffaflık ve mükemmellik kültürünü teşvik etmeye devam ediyoruz.