Home page > Basın Bültenleri > Chiesi en iyi...

Authorize the processing of personal data
Edit email address
Invalid email
Email Sent
Authorize the processing of personal data

Chiesi en iyi işveren

Date: 26/02/2018

Dünyanın önde gelen ilaç şirketlerinden Chiesi,

Türkiye’de ve Avrupa’da 2018’in En İyi İşverenleri arasında!

 

Global ve bağımsız bir araştırma şirketi olan Top Employers Enstitüsü’nün, sadece global düzeyde yüksek standartları çalışanlarına sunan firmaların dahil olabildiği ve yüzlerce kriter üzerinden yapılan değerlendirmesi sonucunda Chiesi, Türkiye’de ve Avrupa’da gösterdiği başarılı performansı ile ‘Top Employers 2018 / En İyi İşveren’ sertifikasına sahip oldu.

 

Amsterdam’da gerçekleşen “Top Employers” ödül törenine Chiesi Türkiye’yi temsilen Genel Müdür Filiz Balçay ile İnsan Kaynakları Direktörü Mari Bengi katıldı.

 

Chiesi’nin Türkiye’nin en iyi işverenlerinden biri olduğu artık tescillenmiş oldu.

 

‘Top Employers 2018’ sertifikası; Dünya çapındaki şirketlerin İK süreçlerinin, politika ve uygulamalarının denetlenmesi sonucunda gerekli kriterleri sağlayan kurumlara verilen bir akreditasyon belgesi. Top Employers değerlendirme sürecinde, “iş gücü planlama, işe uyum programları, yetenek stratejisi, eğitim ve gelişim, liderlik gelişimi, performans yönetimi, kariyer ve yedekleme yönetimi, ücretlendirme-yan faydalar ve şirket kültürü” alanlarında bağımsız olarak denetlenen Chiesi Türkiye, tüm bu alanlarda global standartları sağladığını ortaya koyarak önemli bir başarıya imza attı ve Türkiye’nin ‘En iyi işvereni’ sertifikasını aldı.

 

Elde edilen bu büyük başarıyı Chiesi Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Mari Bengi şu sözlerle değerlendirdi: “Şirketlerin çalışanlarına sağladığı koşulların, çalışan mutluluğuna yönelik İK politika ve uygulamalarının denetlendiği ‘Top Employers 2018’ değerlendirmesi sonucunda Türkiye’nin en iyi işverenlerinden biri olduğumuzu tescillemiş olduk. Chiesi her zaman çalışan görüşlerini ve mutluluğunu ön planda tutan, insanı merkeze alan bir firma olduğunu ‘En İyi İşveren” sertifikası ile bir kez daha göstermiştir. Her bölümde ve kademede çalışma arkadaşlarımızın katkılarıyla elde edilen bu başarının gururu bütün Chiesi’lilerin! Bu sertifika insan odaklı çalışmalarımızı ivmelendirmek için bizi daha da motive etti”

 

Bilgi:

“Top Employers” Sertifikası hakkında

Dünya çapında bağımsız bir araştırma şirketi Top Employer Enstitüsü’nün şirketlere verdiği bir akreditasyon belgesidir. Kuruluş, tescilli araştırma metodolojisini kullanarak işverenlerin çalışanları ve organizasyonları için yarattıkları koşulların mükemmel olup olmadığına karar vermektedir. Top Employer Enstitüsü, 3 kıtaya dağılmış 12 ülkede faaliyet gösteren 2 bin 500’ü aşkın şirket üzerinde araştırmalar yürütmektedir.

 

Daha fazla bilgi için

www.chiesi.com ve www.chiesi.com.tr

Facebook : https://www.facebook.com/chiesimavikalpler/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/16204980/

İnstagram: https://www.instagram.com/mavikalpler_/

Twitter: https://twitter.com/mavikalpler_