Home page > Chiesi Hakkında > İş Ortaklığı

Authorize the processing of personal data
Edit email address
Invalid email
Email Sent
Authorize the processing of personal data

İş ortaklıklarımızda temel amacımız, kurumsal süreç ve üretim değerlerimize uygun kuruluşlarla ortak hareket ederek, pazardaki rekabet gücümüzü artırmak, büyümeye devam etmektir.

Bunu başarmak üzere iki yönlü büyüme stratejimiz kurumsal lansmanlarımızın yanı sıra güçlü ortaklarla pazarlama ve satış, ortak tanıtım ve/veya lokal üretim iş birliği üzerine yoğunlaşmaktır.

 

Öncelikli hedeflerimiz; hasta yaşam kalitesine değer katan ürünleri portföyümüze kazandırmak, karşılanmamış tedavi ihtiyaçlarına yönelik projeleri hayata geçirerek toplum sağlığına sunmaktır.

 

 

 

İlaçta yerelleşme hedefimiz kapsamındaki yatırımlarımızı artırmaya yönelik stratejimiz çerçevesinde Türkiye’deki büyüme planımızın önemli bir adımı olarak Deva ve Pharmactive ile çok önemli iki ürünümüz için yerel üretim anlaşması imzaladık. Bu işbirlikteliklerinin ilk aşamasında gerekli teknoloji transferinin tamamlanması ile üretime başlanacaktır. Bir sonraki aşamada Türkiye’den Avrupa ülkelerine ihracat konusu da şirketin planları arasında yer almaktadır. Ayrıca farklı ürünlerimiz için Mefar ve İbrahim Ethem Menarini ile de geçmişten gelen üretim işbirliğimiz başarıyla devam etmektedir. Global ölçekte cirosunun %20’den fazlasını AR-GE faaliyetlerine ayıran ve yenilikçi ürünler geliştirmekte olan Chiesi’nin, Türkiye’deki büyüme planlarının hayata geçmesi için kritik öneme sahip olduğunu düşündüğümüz bu iş birlikteliğinin artarak devam etmesinden mutluluk duyuyoruz