Home page > Chiesi’ de Çalışmak > Program ve Eğitimler

Authorize the processing of personal data
Edit email address
Invalid email
Email Sent
Authorize the processing of personal data

Mavi Merdiven - Liderlik Gelişim Programı :

 

Bölge Satış Müdürüleri’mizle Merkez Kadro Orta kademe Yöneticilerimiz için tasarlanmış bir gelişim platformudur. Öncelikli hedeflerimiz, yöneticilerimizin liderlik becerilerini geliştirerek organizasyonun öncelikli ihtiyaçlarına cevap vermelerini sağlamak, güçlü yanlarını güçlendirmek, gelişim alanlarına destek olmak ve ekiplerine rol model olmalarını sağlamaktır.

 

Ortak Kültür Eğitimleri :

 

Tüm Chiesi çalışanlarının katılım sağlayabileceği, içeriğini Chiesi Türkiye’nin öncelikleri ve ihtiyaçları doğrultusunda dizayn ettiğimiz, farklı eğitim başlıklarından oluşan bir gelişim programıdır. Ortak Kültür Eğitimleri ile birlikte; şirket kültürümüzü birlikte şekillendirmeyi, ortak kültür içinde kendimizi geliştirmeyi ve ortak hedeflere katkımızı en yüksek düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.

 

Kazananlar Kulübü :

 

Hem Merkez hem Saha ekiplerinden yüksek performans sonuçlarına sahip, başarılı Chiesi çalışanlarının davet edildiği gelişim ve ödüllendirme programıdır.  Programın içeriği, o yılın ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen eğitim ve gelişim fırsatları, yönetim ekibiyle akşam yemeği, takım oluşturma  ve motivasyonel aktiviteler ve ödül töreninden oluşmaktadır.

 

Sayende Ödüllendirme Programı :

 

Örnek davranış, çalışma veya önerileriyle Chiesi ailesine değer katan tüm çalışanlarımız “Sayende” Ödüllendirme Programı ile çeşitli kategorilerde ödüllendirilirler.

 

Chiesi E-öğrenme Platformu :

 

Çalışanlarımızın gelişiminde destekleyici bir araç olarak kullandığımız Chiesi E-öğrenme Platformumuzdaki interaktif ve dinamik eğitim sunumlarına, konusunda uzman konuşmacıların video setlerine tüm Chiesi çalışanları ulaşabilirler.

 

Chiesi Global - Zirvedekiler Programı (TOP of the TOPS)

 

Chiesi Grup genelinde her yıl geleneksel olarak, şirket merkezimizin bulunduğu Italya/Parma’da gerçekleştirilen, her ülkenin Saha Kadrolarının en başarılı temsilcilerini ödüllendirmek amacıyla düzenlenen global bir programdır. Bu organizasyonda Chiesi Türkiye’den katılımcılar, diğer Chiesi şirketlerindeki saha ekibinden başarılı temsilcilerle bir araya gelerek, hem şirket merkezimizde üst düzey yöneticilerimizle tanışma hem de kişisel gelişimlerini güçlendirecek ekip aktivitelerinde yer alma fırsatına sahip olurlar.