Home page > Chiesi’ de Çalışmak > İş Fırsatları

Authorize the processing of personal data
Edit email address
Invalid email
Email Sent
Authorize the processing of personal data

Chiesi Türkiye'de işe alım; ihtiyaçlar doğrultusunda, kurumun değerlerini sahiplenen, yenilikçi bakış açısına sahip ve sürekli gelişim hedefleyen kişilerle beraber çalışmak amacıyla yapılır.

İşe Alım Sürecimiz...

  • İnsan Kaynakları iç ve dış kanallarda açık pozisyonların duyurusunu yapar.
  • Aday oluşturma aşamasında, İç Referans sistemi olan "Arkadaşını Öner" sistemi ile tüm çalışanlarımız kuruma katkıda bulunacağına inandığı kişileri aday olarak önerebilmektedirler.
  • Alınan tüm başvurular bir havuzda toplanarak işe alım sürecimiz başlatılır. Pozisyonun gerekliliklerine göre bilgi sınavı, mesleki kişilik envanteri, sunum, Değerlendirme Merkezi vb çeşitli değerlendirme uygulamalarına dahil olurlar.
  • Bilgi, beceri, yetenek ve hedefleri, pozisyonun gerekleriyle örtüşen uygun adaylara yazılı iş tekilimiz iletilir.

 

Kimler Başvurabilir?

 

Öğrenciler

Üniversite öğrencisi olarak bilgilerinizi artırmak, kurumsal bir şirketin iş süreçleri konusunda pratik deneyim kazanmak istiyorsanız, kapımız sizlere açık!  Chiesi Türkiye'de staj yapan bir öğrenci olarak bölümlerimizi yakından tanıma imkanınız olacak. Bir öğrenci olarak, pratik iş deneyimi edinmek ve ekibimizin bir parçası haline gelmek için fırsatları değerlendirin.

 

Yeni Mezun Yönetici Adayları

Üniversite yıllarınızı başarıyla tamamladınız ve kariyerinize ilaç sektöründe mi başlamak istiyorsunuz? Bu durumda, iş hayatına yeni başlayacaklar için açılmış pozisyonlardan birine doğrudan başvurmayı düşünmelisiniz.

 

Tıbbi Tanıtım Temsilcileri

Üyesi olacağınız bölüme ait Ürün, Pazar, teknik altyapı ve diğer mesleki eğitimleri içeren başlangıç eğitiminin ardından, ileride temas halinde çalışacağınız departmanların  (İK, Finans, Satınalma, Bilgi İşlem, Kongre ve Etkinlik vb.) temsilcileriyle bir araya geleceksiniz. Ardından, size tanımlanacak bölgelerde görevinizin gerektirdiği sorumlulukları üstleneceksiniz.

 

Uzman, Profesyonel ve Yönetici kadrolar

Mesleki tecrübeye sahip bir profesyonel veya yönetici olarak, size becerilerinizi en iyi şekilde kullanma ve bilgilerinizi daha fazla geliştirme fırsatı sunuyoruz.  Hem kendi geleceğinizi aktif olarak şekillendirmek hem de şirketin geleceğini ileriye taşımak üzere bize katılın!

 

Kariyerinizi Chiesi Türkiye’de sürdürmek istiyorsanız aşağıdaki Elektronik İş Başvuru Formu linkine tıklayınız veya güncel CV' nizi basvuru@chiesi.com adresine e-mail olarak gönderebilirsiniz!

 

 

Açık Pozisyonlar

 

Elektronik İş Başvuru Formu